cz
home

Všechny novinky...

Radio pro všechny!

30.03

Po opakovaném kliknutí na políčko " další " v sekci " tip dne " se dostanete na čtyři odkazy na hity 60's. Přihlašovací údaje naleznete v levem dolním rohu na hlavní stránce. Po vyplnění dat, klikněte pouze na " continue " a můžete poslouchat. Prosím, neměnit e-mail v registrační kartě. Děkuji za pochopení. Radio není předplacené,proto se vás po určité době zeptá zdá chcete předplatné.Stisknětě F5 a vyčkejte než se radio znovu aktivuje. :o).......V případě, že se vám nepodaří připojit přes Login a Heslo, nepodléhejte panice prosím..Někdy se stane že je tam připojeno hodně lidí a systém v tom má..Nepořádek..Skuste to po chvilce znovu. Pokud se vám nepodaří nalogovat ani pak, kontaktujte mne na mé E-mailové adrese a já vám pošlu jasný postup jak postupovat..Děkuji a přeji příjemný poslech..

Sraz jednotky !!

22.03

Sraz jednotky se koná  v operačním centru K.R.O.K.A. A to od 16:00..Ssgt.Beckett

Recruitment

30.03

25th infantry Division hledá nové členy. V případě zájmu o informace pište na t.beckett@seznam.cz nebo volejte na tel +420 723 116 101.

Nový web

30.03

Spustili jsme nový web na systému PSyO ve spolupráci se společností Pro Holding CZ, s.r.o.. Doufáme, že se Vám web naší jednotky bude líbit. Společnosti Pro Holding CZ, s.r.o. děkujeme.

Ssgt.Beckett
tel: +420 723 116 101