cz
home

Ssgt.Beckett: To by bylo na dlouhé povídání a tak pouze ve zkratce. Jako mladý kluk se zájmem o sk8, jsem se coural po sídlišti s řetězem u boku a sk8em v ruce. Zanedloho jsem potkal pár kluků, které jsem znal, ale nevídal jsem se s nimi...

A neutekla ani moc dlouhá doba a vyjel jsem s nimi jen tak do lesa na vandr. Vzal jsem s sebou i dva kamarády s kterými jsem se znal a občas jsme spolu chodili ven. Všechno bylo fajn a v lese nám bylo dobře, a jelikož už jsem se dříve zajímal o hru s kuličkovými náboji, tak jsme si vzali s kamarádama klacky a začali jsme běhat po lese a ze srandy po sobě střílet. Tehdy tam byli i ti kluci, které jsem ještě tehdy moc nevídal a kteří mě pozvali na vandr. Když jsme se s kamarádama vrátili k ohni, jeden z nich prohlásil: "Vy tady lítáte po lese s klackama jak zběsilí, to už si rovnou můžete koupit ty kuličkovky z tržnice".

Tehdy ještě nikdo netušil jak to dopadne. Po návratu z vandru jsme všichni šli a ze srandy jsme si koupili v tržnici ty kuličkové pistole, prostě jen tak. Začali jsme jezdit do lesa a jen tak ze srandy po sobě střílet, až jednoho dne takhle jednoho z těch starších napadlo, že by jsme mohli dělat Airsoft a vytvořit nějakou jednotku. A tak jsme sedli a nad pivkem jsme se dohodli, že budeme dělat " 25th Infantry Division ", a jelikož nás bylo 6, tak " 4 Squad ." Potom jeden z nás vymyslel název jednotky a to Duchové Vietnamu , tedy ' NamGhosts. Takže jsme byli 25th Infantry Division, 4th Squad 'NamGhosts. S touto jednotkou jsem jako Private first class jezdil zhruba 5 let.

Ale jak už to bývá, tak názory se mění a lidé taky. A tak jsem po 5 letech podal rezignaci na funkci Snipera v jednotce a odešel s tím, že si založím vlastní četu. Z lidí, kteří budou fér, bude se s nimi dát vyjít a budu se na ně moci spolehnout jak v akci, tak v civilu. Četu se mnou měl zakládat jeden z členů 'NamGhosts , který mě také, jako vyšší šarže, povýšil na Ssgt, abych mohl být zástupcem velení v jeho nepřítomnosti. Bohužel ale tento člen v pozdější době ztratil zájem. Tak jsem na to zůstal sám. Nějaký čas mi trvalo, než jsem dal do kupy veškeré podklady pro to, abych mohl spustit recruitment a začít se tomu věnovat. Několik lidí mi sice tvrdilo, že nemám šanci a že tu četu do kupy nedám ani náhodou.

Ale.....Uteklo pár měsíců a má četa je kompletní. Bylo těžké vybrat členy. Už z toho důvodu, že jsem nestál o každého druhého kluka z davu, jen proto, abych měl rychle celou četu. Ve výběru členů jsem si dal záležet. Teď vidím i vím, že se mi to vyplatilo, protože mám po svém boku chytrý a fajn kluky s kterými se dá bavit i dohodnout. Dokážou zabrat a vím, že se na ně mohu spolehnout.

Vše tedy začalo jedním nevinným vandrem.
Ssgt.Beckett
tel: +420 723 116 101